Mати-од и нак, у якій 10 дітей від різ них 6атьків, наполяrала на тому, що у неї нем ає дітей, щоб прет енд увати на допо моrу

Интересная жизнь

Щотижня Соня отримує 400 фунтів у вигляді урядових подачок. Вона живе в муніципальній квартирі з чотирма ліжками в Саутгемптоні з 8 своїми дітьми.

Проте, мати-одиначка сказала, що жити на допомогу було важко, і наполягала на тому, що у неї «немає дітей, щоб отримувати допомогу».

«Я була в шлюбі, і думала, що ми будемо разом назавжди, але, очевидно, це було не так. Я не збиралася народжувати дітей для допомоги », — сказала Соня.

«Коли я завагітніла від будь-якого з них, моєю першою думкою не було:» Я збираюся претендувати на деякі пільги «. Моєю першою думкою було: «У мене прекрасний дитина».

Соня розповіла, що було важко дарувати їм подарунки і пригощати їх обідом або вечерею поза домом.

«Я з’їдаю одну коробку пластівців за два дні, тому за тиждень отримую чотири коробки», — додала вона. «Важко бути на посібниках, але мої діти дійсно заслуговують того, щоб мати трохи більше ».

«Мій головний пріоритет — це орендна плата, а потім харчування для дітей, тому з 400 фунтів на тиждень у мене залишається 150 фунтів в бюджеті на частину тижня ».

«Насправді я нічого не роблю зі своїми дітьми», — сказала вона. «Я б не сказала, що вони сумують, так як у них ніколи не було можливості пропустити чого б то не було, але було б непогано побалувати їх раз на місяць»

Один інтернет-користувач прокоментував: «Якщо вона добре їх виховує, то ніяких скарг ».

Що ви думаєте з цього приводу? Дайте нам знати в розділі коментарів і поділіться цим постом зі своєю сім’єю і друзями