Нещодавно Каті повідомили, що захворіла її мама і їй негайно потрібно дороге лікування в столиці. Катя відразу зателефонувала сестрам. Те, що почула, ш0кувало її

Дети

Катя живе і працює в місті. Нещодавно їй повідомили, що захворіла мама, і знаходиться в лікарні, неподалік від того місця, де живе дівчина. У мами три дочки. Катя — найменша. Валя — найстарша, заміжня, має сина, чотири роки. Сама не працює.

Чоловік добре заробляє, тому дружина на роботу не поспішає. Середня, Галина, працює також в місті, нещодавно відгуляли весілля.З ранку наступного дня Катя поїхала в лікарню, зустрілася з лікарем. Той сказав, що мамі потрібні дорогі ліки, і бажано лікуватися в столиці. У них на місці немає тієї апаратури, яка потрібна для лікування її мами. Зайшла в палату, мама лежала бліда, вимушено посміхалася. Катя обіцяла їй, що вони разом вилікують її. Коли вийшла з лікарні, подзвонила сестрам. Те, що почула, ш0кувало її. Валя сказала, що у них немає коштів на лікування мами. Чоловік купив квитки на літак, що летить на відпочинок. Можливо, як повернуться, щось залишиться, тоді вона повідомить.

Галина прощебетала, що живуть з чоловіком зовсім недавно. Їздили у весільну подорож, що було, витратили. Як вона може просити у нього гроші? А у самої зайвих немає. Катя від почутого залилася сльозами. А де їй брати гроші? Вона думала, що на трьох сума буде значно менше. Одна вона не знайде стільки.Але, як кажуть, світ не без добрих людей.

Розповіла на роботі про хворобу мами і що потрібно везти її в столицю. Працівники скинулися, хто скільки зміг, але не вистачало. Директор пішов на поступки. ДОЗВОЛИВ ДАТИ Каті потрібну суму, а виплачувати та буде поступово. Лікувати маму почали вчасно. Тому вже через місяць вони з Катею повернулися додому.

Через деякий час до мами прийшли дочки, і почали розповідати, як хвилювалися за маму. Ночей не спали. Сьогодні вдалося вирватися зі своїх сімей, щоб провідати її саму рідну. Катя стояла і слухала, не в змозі нічого сказати. А мама лише посміхалася: які дружні у неї донечки. Катя не говорила мамі, що вони відмовили в допомозі. Щоб не засмучувати її.

Зараз виходить, що вони брали участь в лікуванні своєї мами. Які ж вони лицемірні.А Валя і Галина навіть не глянули на Катю. На питання, чи будуть допомагати їй виплачувати взяті кошти, з посмішкою відповіли, що і сама впорається. Мама так нічого і не дізналася. А Катя не могла змиритися з тим, наскільки бувають егоїстичні і цинічні люди. А найгірше те, що це її сестри. На кого можна покластися, як не на рідних людей? А тут навпаки, чужі допомогли, а найрідніші — ні.