Лікарі зpо били кес арів роз тин пацієнтці, але коли роз крили живіт, дитини всередині не було…ФОТО

Интересная жизнь

Ця сімейна пара вже в четвертий раз готувалися стати батьками. З трьома попередніми дітьми ніяких проблем не було.

Але в цей раз на самому початку восьмого місяця вагітності виникли ускладнення.

Приблизно на тридцятому тижні у жінки відійшли води. Її негайно доставили в клініку, де вона перебувала під наглядом лікарів. Через 36 годин медики вирішили, що природним шляхом пологи не відбудуться, і що безпечніше всього буде витягти дитину за допомогою кесаревого розтину.

Ця історія сталася в англійському місті Лестер. Медики розкрили черево матері, але на загальний подив дитини всередині не було! Лікарі почали гарячково міркувати, як таке взагалі могло статися, і не знаходили відповіді …

На другій хвилині судомних пошуків новонароджена все ж знайшлася. Виявилося, що дівчинка вийшла назовні природним шляхом і тепер «ховалася» під покривалом між ніг матері.

Оскільки малятко народилася раніше терміну і важила лише трохи більше кілограма, її помістили в інкубатор для виходжування недоношених. І зараз дівчинка, яку назвали Оллі, абсолютно здорова.

Деніел Хьюз говорить, що для нього ця хвилина, протягом якої лікарі шукали дитину, показалась вічністю.

«Я не міг зрозуміти, що саме сталося. Але по реакції лікарів побачив, що що-що пішло не так. У мене серце в п`яти впало, коли я побачив, як стурбовано вони почали поводитися, і почув обривки їх фраз ».

Подружжя Хьюз залишилися вкрай незадоволеними дією докторів.

Однак відмовилися доводити справу до суду, прийнявши вибачення медперсоналу. Адже головне, що малятко Оллі народилася здоровою і зараз вже ніщо не загрожує її життю.

Да уж, навіть при високому сучасному рівні медицини, ніхто з нас не застрахований від лікарських помилок. На щастя, все в підсумку закінчилося благополучно. Якщо тебе здивувала ця незвичайна історія, то поділися нею зі своїми друзями.Вам буде цікаво